logo mówi±ca strona internetowa
grafika

Komunikat

Ostrzegamy przed sfałszowanymi informacjami o zmianie konta bankowego Spółki WIĘCEJ

Komunikat

Informujemy, że nie będ± wydawane zgody na zamieszczanie plakatów wyborczych i reklamowych oraz ogłoszeń na obiektach i elementach infrastruktury elektroenergetycznej należ±cych do PGE Dystrybucja S.A WIĘCEJ

Newsletter - powiadamienia o planowych wył±czeniach pr±du

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o pr±dzie dla najmłodszych .Więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowo¶ciach. WIĘCEJ

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa uczestniczy w realizacji projektu SDZP

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wył±czeniach

Siedlce


  
PGE Dystrybucja SA Odział Warszawa
Rejon Energetyczny Siedlce
 
ZGŁASZANIE AWARII I USZKODZEŃ ORAZ BIEŻˇCE INFORMACJE O AWARIACH I PRACACH PLANOWYCH
TEL. 991, 223404100
 
Data
Nazwy ulic, miejscowo¶ć,
obszar, gmina
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
 
Godziny wył±czeń
OBSZAR - REJON ENERGETYCZNY SIEDLCE
15.04.2015
¦roda
Gmina Kotuń
Marysin
 
St. tr.
06-0865 Marysin
7.30-16.30
15.04.2015
¦roda
Gmina Siedlce
Żelków Kol. ul. Akacjowa od nr 56 do 78
 
St. tr.
0909 Żelków Kol. obwód nN nr 2
8.00-15.00
15.04.2015
¦roda
Gmina Kotuń
Broszków nr 97, 98, 100, 102, 103, 104, 106
 
St. tr.
1650 Broszków 3
8.00-14.00
 
 
 
 
16.04.2015
Czwartek
Gmina Skórzec
Czerniejew nr 38, 42, 44, 46, 50, 54, 84, 89
 
St. tr.
0835 Czerniejew Kol.
8.00-14.00
16.04.2015
Czwartek
Gmina Domanice
Domanice nr 45, 82, 83, 83a, 84, 85, 94a, 97, 100
St. tr.
1604 Domanice 4 obwód nN nr 1
8.00-14.00
16.04.2015
Czwartek
Gmina Kotuń
Żeliszew Duży od nr 16 do 46, od nr 81 do 87, 95, 143, 144, 146, od nr 159 do 165
Żeliszew Podko¶cielny od nr 1 do 38
Rososz, Kol. Rososz
Trzemuszka od nr 30 do 61
Marysin nr 31, 33
St. tr.
1397 Żeliszew Duży 1
2306 Żeliszew Duży 4
1733 Żeliszew Podko¶cielny
1430 Rososz
1734 Rososz Kol.
2071 Trzemuszka
8.00-12.00
 
 
 
 
17.04.2015
Pi±tek
Gmina Zbuczyn
Izdebki-W±sy, Izdebki-Kosny, Izdebki-Ko¶midry, Izdebki-Błażeje
St. tr.
0823 Izdebki W±sy 1
1317 Izdebki W±sy 2
2287 Izdebki Ko¶midry
0824 Kosmy
0815 Błażeje
7.00-17.00
17.04.2015
Pi±tek
Gmina Kotuń
Kępa Kol. od nr 37 do 43 
 
St. tr.
1095 Kępa Kol.
8.00-14.00
17.04.2015
Pi±tek
Gmina Wodynie
Wodynie ul. Ko¶cielna nr 5, Ko¶ciół, ul. Siedlecka od nr 32 do 64
 
St. tr.
0003 Wodynie obwód linii nN nr 1
8.00-14.00
17.04.2015
Pi±tek
Gmina Kotuń
Mingosy nr 31, 31a, 32, 40, 41, 41a, 42, 43, 44
 
St. tr.
1752 Mingosy 2 obwód linii nN nr 3
8.00-14.00
 
 
 
 
20.04.2015
Poniedziałek
Gmina Zbuczyn
Krzesk Maj±tek od nr 46 do 61
 
St.tr.
1255 Krzesk Maj±tek 3
 
8.00-14.00
20.04.2015
Poniedziałek
Gmina Siedlce
Opole Nowe ul. Klonowa od nr 30 do 56
 
St. tr.
06-2255 Opole Nowe 9 obwód linii nN nr 1
 
7.00-15.00
 
 
 
 
21.04.2015
Wtorek
Gmina Skórzec i Gmina Siedlce
D±brówka Ług ul. Garwolińska od nr 2 do 29 i od nr 66 do 88 oraz nr 110, Le¶na , Małego Księcia , Słowackiego od nr 14 do 51, Sosnowa, Wyszyńskiego od nr 27 do 73 (O¶rodek Zdrowia), Siedlecka od nr 26 do 47, Żeromskiego od nr 6 do 36, Brzozowa nr 11, 12A, Skórzec ul. Siedlecka nr 2, 6, 8, 10 (Szkoła), Ko¶cielna od nr 1 do 8, Szkolna od nr 1 do 7, Oczyszczalnia , Teodorów   nr 200, 202, Kol. Teodorów od nr 166 do 182, Żelków od nr 280 do 344,
 
St. tr.
63C0003 D±brówka Wyłazy Tartak, 1309 D±brówka Ług 2,
2048 D±brówka Ług 3,
2084 D±brówka Ług 4,
2086 D±brówka Ług 5,
2018 D±brówka Ług Hydrofornia,
2211 D±brówka Ług Osiedle 1,
2212 D±brówka Ług Osiedle 2 
2213 D±brówka Ług Osiedle 3,
06-2351 D±brówka Ług Osiedle 4,
1995 Skórzec O¶rodek Zdrowia,
2027 Skórzec Oczyszczalnia,
2209 Żelków 8
 
8.00-15.30
21.04.2015
Wtorek
Gmina Suchożebry
Wola Suchożebrska nr dz. 372
 
St. tr. 
1427 Wola Suchożebrska 1,
Zł±cze ZK nr 3927
8.00-14.00
 
 
 
 
22.04.2015
¦roda
Gmina Mordy
Olędy od nr 21 do 34
 
St. tr.
1875 Olędy obwód linii nN nr 1
 
8.00-14.00
22.04.2015
¦roda
Gmina Siedlce
Pruszyn ul. Łosicka nr 60
 
St. tr.
0920 Le¶niczówka 1,
zł±cze ZK nr 63E0170
9.00-14.00
22.04.2015
¦roda
Gmina Zbuczyn
Krzesk Maj±tek od nr 8 do 30 oraz nr 273, 275, 278, 282, 283, 285, 286,287, 292,
 
St. tr.
1639 Krzesk Maj±tek 1
 
8.00-14.00
 
 
 
 
23.04.2015
Czwartek
Gmina Suchożebry
KownaciskaKrze¶linKrze¶linek, Kol. Krze¶linek
 
St. tr.
Kownaciska Pieczarki ,
2016 Kownaciska 1,
2017 Kownaciska 2,
1720 Krze¶linek,
06-2406 Krze¶linek 2 ,
1124 Kol. Krze¶linek 1, 
1721 Krze¶lin 1,
1722 Krze¶lin 2
 
6.00-9.00
oraz
18.00-21.00
 
 
 
 
24.04.2015
Pi±tek
Gmina Kotuń
Pieróg od nr 8 do 21 od nr 30 do 44 oraz nr 57 62, 66, 67, 69,
 
St. tr.
0854 Pieróg 1
 
8.00-14.00
24.04.2015
Pi±tek
Gmina Siedlce
Stok Lacki ul. Pałacowa , Chabrowa nr 6, 6A i od nr 24 do 81, Kolejowa nr 1, 2, 3, 4, Zielona nr 4, 6, 8, Majowa od nr 20 do 36, Wiosenna nr 5, 7, 9, 11D, Letnia nr 1 i od nr 10 do 26 oraz nr 33, 37, Kwiatowa nr 2, Bajkowa nr 2, 4, 6, 10, Pałacowa od nr 1 do 35 oraz nr 38, 44, Dom Dziecka , Joachimów   
 
St. tr.
1450 Stok Lacki Dom Dziecka,
1792 Stok Lacki Zakład Transportu Samochodowego,
1896 Stok Lacki Hydrofornia,
06-1446 Stok Lacki 3,
06-2348 Stok Lacki Chabrowa,
0915 Joachimów,
 
8.00-12.00
24.04.2015
Pi±tek
Gmina Przesmyki
Przesmyki ul. 1go-Maja, Ks. Brzóski od nr 1 do 4, Tadeusza Ko¶ciuszki nr 2, Narutowicza nr 7
 
St. tr.
0724 Przesmyki 1
 
7.00-18.00
25.04.2015
Sobota
Gmina Kotuń
Gręzów  nr 10, 14, 18, 18A, 20, 22, 24, 24A, 26, 28, 30, 32, 34, 36 
St. tr.
1501 Gręzów 1 obwód linii nN nr 2
8.00-11.00
 
Data
Obszar, gmina, miejscowo¶ć, nazwa ulicy,
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
Godziny wył±czeń
OBSZAR - POSTERUNEK ENERGETYCZNY ŁUKÓW
15.04.2015
¦roda
Gmina Stoczek Łukowski
Prawda Stara nr Ujęcie wody
St. tr. 
0724 Prawda Hydrofornia
8.00 – 14.30
15.04.2015
¦roda
Gmina Łuków
D±bie nr od 150 do 154 
St. tr.
0528 D±bie IV obwód nr 1
 
8.00 – 14.30
15.04.2015
¦roda
Gmina Łuków
Szczygły Górne  cała wie¶

St. tr. 

 

 

 

0275 Szczygły Górne
9.00 – 14.00
16.04.2015
Czwartek
Gmina Łuków
¦widry nr od 102 do 111 
St. tr. 
0273 ¦widry II obwód nr 2
 
9.00 – 15.00
16.04.2015
Czwartek
Gmina Wojcieszków
Ciężkie nr od 46 do 52
St. tr.
0006 Ciężkie IV obwód nr 2
8.00 – 14.30
16.04.2015
Czwartek
Gmina Łuków
Zarzec Łukowski  Maszt przekaĽnikowy
St. tr. 
0803 Zarzec Wieża
8.00 – 14.30
17.04.2015
Pi±tek
                Gmina Stoczek Łukowski
Zabiele nr od 1 do 34
St. tr.
0460 Zabiele II
0459 Zabiele I
9.00 – 18.00
17.04.2015
Pi±tek
Gmina Krzywda
Huta D±browa nr od 1 do 32  
St. tr. 
0805 Huta D±browa - Osiedle
8.00 – 14.30
17.04.2015
Pi±tek
Gmina Serokomla
Charlejów nr od 87 do 108
St. tr. 
0536 Charlejów III
8.00 – 14.30
20.04.2015
Poniedziałek
Gmina Adamów
Adamów
ul. Ko¶ciuszki od 1 do 11  
ul. Ko¶cielna od 2 do 82 
St. tr. 
0065 Adamów II
8.00 - 14.30
21.04.2015
Wtorek
Gmina Adamów
Adamów
ul. Korczaka ,Witosa Popiełuszki
St. tr.
0526 Adamów III
8.00 – 14.30
22.04.2015
¦roda
Gmina Adamów
Adamów
ul. Majewskiego, Rusieckich, Nowa, Jandałowicza 
St. tr. 
0068 Adamów Wodoci±g
8.00 – 14.30
22.04.2015
¦roda
Gmina Trzebieszów
Gołowierzchy nr od 64 do 98 
St. tr. 
0396 Gołowierzchy I
0398 Gołowierzchy III
8.30 – 18.30
23.04.2015
Czwartek
Gmina Adamów
Adamów
 ul. Batalionów Chłopskich
St. tr.
0067 Adamów Nadle¶nictwo
8.00 – 14.30
24.04.2015
Pi±tek
Gmina Trzebieszów
Gołowierzchy nr od 1 do 98 
St. tr. 
0396 Gołowierzchy I
0398 Gołowierzchy III
8.30 – 18.30
24.04.2015
Pi±tek
Gmina Adamów
Adamów
St. tr. 
0706 Adamów Osiedle
8.00 – 14.30
24.04.2015
Pi±tek
Gmina Serokomla
Nowa Ruda nr od 11 do 24 
St. tr. 
0037 Ruda Nowa obwód nr 2
8.00 – 14.30
27.04.2015
Poniedziałek
Gmina Łuków
Wólka ¦wi±tkowa Cała Wie¶ 
Krynka Cała Wie¶
Kol Gołaszyn
St. tr.
0433 Wólka ¦wi±tkowa II
0432 Wólka ¦wi±tkowa I
0434 Wólka ¦wi±tkowa III
0744 Wólka ¦wi±tkowa IV
0435 Krynka I
0436 Krynka II
0437 Krynka III
0438 Krynka IV
0439 Krynka V
0818 Krynka VI
0819 Krynka VII
0733 Gołaszyn VI
10.00 – 18.00
 
Przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane s± konieczno¶ci± przeprowadzenia prac konserwacyjnych na urz±dzeniach elektroenergetycznych
 
 
 
 
 
PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Siedlce informuje,
że od dnia 01.02.2014 nast±piła zmiana sposobu informowania odbiorców o wył±czeniach planowych. Ogłoszenia wieszane w formie papierowej zostały zast±pione szczegółow± informacj± zamieszczon± na stronie internetowej.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 991.
Siteimpulse

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa - wszelkie prawa zastrzeżone. newsletter Zamów newsletter

Cookies w PGE Dystrybucja S.A.
Używamy informacji zapisanych za pomoc± cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służ±cym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotycz±ce cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że będ± one zapisane. zgadzam się