logo mówi±ca strona internetowa
grafika

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Newsletter - powiadamienia o planowych wył±czeniach pr±du

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o pr±dzie dla najmłodszych .Więcej

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowo¶ciach. WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wył±czeniach

Siedlce


PGE Dystrybucja SA Odział Warszawa
Rejon Energetyczny Siedlce
 
ZGŁASZANIE AWARII I USZKODZEŃ ORAZ BIEŻˇCE INFORMACJE O AWARIACH I PRACACH PLANOWYCH
TEL. 991
 
Data
Nazwy ulic, miejscowo¶ć,
obszar, gmina
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
 
Godziny wył±czeń
OBSZAR - REJON ENERGETYCZNY SIEDLCE
18.09.2014
czwartek
Gmina Zbuczyn
Łęcznowola od nr 46 do nr 77
St. tr.
0867 Łęcznowola 2
8.00-16.00
18.09.2014
czwartek
Gmina Kotuń
Jagodne od nr 22 do nr 47A
St. tr.
0135 Jagodne obwód linii nN nr 2 i 3
 
7.30-17.30
18.09.2014
czwartek
Gmina Kotuń
Kotuń Oczyszczalnia
St. tr.
2053 Kotuń Oczyszczalnia
8.00-14.00
18.09.2014
czwartek
Gmina Kotuń
Kotuń Hydrofornia
St. tr.
1987 Kotuń Hydrofornia
8.00-14.00
 
 
 
 
19.09.2014
Pi±tek
Miasto Siedlce
Siedlce sygnalizacja ¶wietlna skrzyżowanie ulic Sokołowska - Jagiełły
St. tr.
1569 T-14
6.30-19.30
19.09.2014
Pi±tek
Gmina Siedlce
Żabokliki ul. Kwiatowa od nr 56 do nr 141, Korczewska od nr 42 do nr 52,  Dworcowa, Topórek od nr 1 do nr 4 oraz nr 6 i 10
St. tr.
1630 Żabokliki 1 obwód linii nN nr 1 i 4
8.00-18.00
19.09.2014
Pi±tek
Gmina Kotuń
Kotuń ul. Ko¶cielna nr 25 Le¶na 2, Ogrodowa nr 2, Partyzantów nr 5,12,34, Polna od nr 1 do nr 6, Siedlecka od nr 1 do nr 23 oraz od nr 60 do nr 122
St. tr.
63A0011 Kotuń 2
8.00-14.00
19.09.2014
Pi±tek
Gmina Wi¶niew
Lipniak, Stok Wi¶niewski
St. tr.
06-2335 Lipniak,
1897 Lipniak Osada,
1908 Stok Wi¶niewski 1,
1909 Stok Wi¶niewski 2
6.30-19.00
 
 
 
 
22.09.2014
Poniedziałek
Miasto Siedlce
Siedlce ul. 3-go Maja nr 20, 22, 24, 26
St. tr.
1586 3-go Maja
6.30-8.00
oraz
19.00-20.00
22.09.2014
Poniedziałek
Gmina Wodynie
Budy
St. tr.
0916 Budy
6.30-17.30
22.09.2014
Poniedziałek
Gmina Zbuczyn
Rętki od nr 20 do nr 27, Ługi Rętki nr 19, Chromna nr 32, 33
St. tr.
0849 Rętki 2
10.00-13.00
 
 
 
 
23.09.2014
Wtorek
Miasto Siedlce
Siedlce ul. Domanicka od Le¶nej do Borówkowej, Le¶na od Dzieci Zamojszczyzny do Domanickiej, Grzybowa, Konwaliowa, Jagodowa, Gajowa, Poziomkowa, Borówkowa
St. tr.
1558 Domanicka 1,
1559 Domanicka 2,
2073 Grzybowa,
2072 Poziomkowa
2189 Le¶na 2,
1985 Le¶na obwód linii nN nr 4
6.30-18.00
23.09.2014
Wtorek
Miasto Siedlce
Siedlce ul. Starowiejska od Terespolskiej do Geodetów, Janowska od Starowiejskiej do Żaboklickiej, Terespolska nr 2 , 4, Topolowa nr 2a, 2b,6
St. tr.
0832 Janowska,
1370 Terespolska
7.00-18.00
23.09.2014
Wtorek
Gmina Kotuń
Kotuń ul. Kolejowa od nr 57 do nr 81, Partyzantów od nr 17 do nr 27, Weterynaryjna nr 13 i od nr 21 do nr 25 oraz od nr 30 do nr 42, Gorzkowskiego 2B
St. tr.
0792 Kotuń 4 Młyn
8.00-14.00
 
 
 
 
24.09.2014
¦roda
Miasto Siedlce
Siedlce ul. Wojska Polskiego 23, 25, Piłsudskiego 49, Wałowa 1 i 3,
St. tr.
1374 Pawilon Meblowy
6.30-8.00
oraz
19.00-20.00
24.09.2014
¦roda
Miasto Siedlce
Siedlce ul. Głucha + Bazarek
St. tr.
1374 Pawilon Meblowy
6.30-19.30
 
24.09.2014
¦roda
Gmina Kotuń
Kotuń ul. Kolejowa od nr 35 do nr 55, Poprzeczna nr 2 i 3, Weterynaryjna od nr 2 do nr 28 Gorzkowskiego od nr 1 do nr 28, Piaskowa  od nr 1 do nr 5, Słoneczna od nr 1 do nr 16, Le¶na od nr 1 do nr 9,
St. tr.
1148 Kotuń 5 GS,
2163 Kotuń Gorzkowskiego
 
8.00-14.00
24.09.2014
¦roda
Gmina Siedlce, Gmina Skórzec
Rakowiec ul. Klonowa od nr 1 do nr 7, Brzozowa od nr 5 do nr 104, Dębowa, Akacjowa, Lipowa od nr 2 do nr 75, Wołyńce od nr 1 do nr 110, Kol. Wołyńce od nr 1 do nr 45 oraz nr 53, 63, 64c, 106, Wólka Wołyniecka od nr 1A do nr 79, Goł±bek ul. Osiedlowa od nr 1 do nr 60, Le¶na nr 4, Teodorów od nr 36 do nr 152
St. tr.
06-2312 Rakowiec 3,
1561 Rakowiec 1,
1577 Wołyńce 1,
1578 Wołyńce 2,
1579 Wołyńce 3,
2084 Wołyńce 4,
2192 Kol. Wołyńce,
1238 Wólka Wołyniecka nr 1238,
1594 Teodorów 1,
2140 Teodorów 2,
2080 Goł±bek 4
06A0018 Goł±bek Kurnik
 
7.00-18.00
 
 
 
 
25.09.2014
Czwartek
Gmina Kotuń
Kotuń ul. Modrzewiowa, Siedlecka od nr 2 do nr 54A, ¦widnicka
St. tr.
1351 Kotuń 6
8.00-14.00
25.09.2014
Czwartek
Miasto Siedlce, Gmina Siedlce
Siedlce ul. Domanicka od Le¶nej do Borówkowej, Le¶na od Dzieci Zamojszczyzny do Domanickiej, Grzybowa, Konwaliowa, Jagodowa, Gajowa, Poziomkowa, Borówkowa, Żelków ul. Przemysłowa od nr 9 do nr 22
St. tr.
1558 Domanicka 1,
1559 Domanicka 2,
2073 Grzybowa,
2072 Poziomkowa
2189 Le¶na 2,
1985 Le¶na obwód linii nN nr 4
7.00-12.00
25.09.2014
Czwartek
Miasto Siedlce, Gmina Siedlce
Siedlce ul. Malinowa od nr 3 do nr 27, Jeżynowa, Domanicka od nr 98 do nr 128, Dzieci Zamojszczyzny od nr 67 do nr 142, Rakowiec ul. Wrzosowa od nr 1 do nr 28, Sosnowa, Cicha
 
St. tr.
2217 Dzieci Zamojszczyzny,
1560 Domanicka 3,
2034 Rakowiec 2
7.00-18.00
25.09.2014
Czwartek
Gmina Zbuczyn
Zbuczyn ul. Terespolska od nr 25 do nr 108, Jasna 1, ¦wierkowa(O¶rodek Zielony Zak±tek nad kanałem)
St. tr.
1656 Zbuczyn 4
7.00-18.00
 
 
 
 
26.09.2014
Pi±tek
Miasto Siedlce
Siedlce ul. Starowiejska 24
St. tr.
1672 S-8
6.30-19.30
26.09.2014
Pi±tek
Gmina Kotuń, Gmina Siedlce
Gręzów nr 1A, 1G, 2G, Stare Opole ul. Warszawska 66
St. tr.
1263 Gręzów Ubojnia
9.00-17.00
26.09.2014
Pi±tek
Gmina Kotuń
Kotuń ul. Wiejska, Mostowa nr 1 i 2, Żeliszewska od nr 1 do nr 6, Przechodnia, Siedlecka od nr 124 do nr 128, Polna od Wiejskiej do nr 9A i do nr 16
St. tr.
0022 Kotuń 1
8.00-14.00
 
 
 
 
27.09.2014
Sobota
Gmina Skórzec
Wólka Kobyla, Grala, Żebrak, Kol. D±brówka Stany
St. tr.
1020 Kol. D±brówka Stany 1,
1126 Kol. D±brówka Stany 3,
1645 Żebrak,
63C0004 Grala Grzybowy Raj,
1646 Grala 1,
1647 Grala 2,
06-2365 Grala 3,
0880 Wólka Kobyla 1,
1629 Wólka Kobyla 2,
1268 Wólka Kobyla 3,
2103 Wólka Kobyla 4,
Pieczarkarnia Wólka Kobyla-obca
7.00-9.00
oraz
17.00-19.00
27.09.2014
Sobota
Gmina Wodynie
Budy
St. tr.
0916 Budy
7.00-19.00
 
Data
Nazwy ulic, miejscowo¶ć,
obszar, gmina
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
 
Godziny wył±czeń
OBSZAR - POSTERUNEK ENERGETYCZNY ŁUKÓW
18.09.2014
Czwartek
Gmina Łuków
Szczygły Górne cała Wie¶
St. tr.
0275 Szczygły Górne
8.00-14.30
19.09.2014
Pi±tek
Gmina Stoczek Łukowski
Wólka Poznańska nr od 38 do 46 Zgórznica nr 122
St. tr.
0715 Wólka Poznańska II
8.00-14.30
22.09.2014
Poniedziałek
Gmina Stoczek Łukowski
Jamielnik Nowy nr od 1 do 15
St. tr.
08-311 Jamielnik Nowy obwód nr 2
9.00-16.00
22.09.2014
Poniedziałek
Gmina Stoczek Łukowski
Jedlanka nr od 1A do 50
St. tr.
0327 Jedlanka PKP
8.00-14.30
22.09.2014
Poniedziałek
Gmina Stanin
Jarczówek i Nowy Stanin
St. tr.
0238 Jarczówek I, 0239 Jarczówek II, 0241 Stanin Nowy II,
9.00-12.00
22.09.2014
Poniedziałek
Gmina Wola Mysłowska
Ciechomin nr od 28 do 48
St. tr.
0182Ciechomin I
8.00-12.00
23.09.2014
Wtorek
Gmina Wojcieszków
Wola Bystrzycka nr od 27 do 47
St. tr.
0012 Wola Bystrzycka I obwód nr 2
8.00-14.30
23.09.2014
Wtorek
Gmina Łuków
Szczygły Górne ujęcie wody oraz nr 33A
St. tr.
0704 Szczygły Ujęcie Wody
8.00-14.30
23.09.2014
Wtorek
Miasto Stoczek Łukowski
Stoczek Łukowski ul. Sikorskiego nr od 8 do 55 i ul. Piaski nr od 1 do 28
St. tr.
0465Betoniarnia, 0457Wólka Poznańska I,0715 Wólka Poznańska II, 0679 Stoczek RDP
7.15-8.45
23.09.2014
Wtorek
Miasto Stoczek Łukowski
Stoczek Łukowski ul. Sikorskiego nr od 8 do 55 i ul. Piaski nr od 1 do 28
St. tr.
0465Betoniarnia, 0457Wólka Poznańska I,0715 Wólka Poznańska II, 0679 Stoczek RDP
12.30-15.30
23.09.2014
Wtorek
Gmina Stanin
Kij nr od 20 do 33
St. tr.
0698 Kolonia Kij
8.00-12.00
23.09.2014
Wtorek
Gmina Krzywda
Radoryż Ko¶cielny nr od 59 do 97
St. tr.
0609 Radoryż Ko¶cielny II
11.00-14.30
24.09.2014
¦roda
Gmina Łuków
Zarzec nr od 11 do 23
St. tr.
0303 Zarzec I
8.00-14.30
24.09.2014
¦roda
Gmina Stoczek Łukowski
Róża Stara nr od 1 do 34,  Róża Stara nr od 1 do 49
St. tr.
0320 Róża Stara III, 0847 Róża Tartak, 0321 Róża Podgórna I, 0322 Róża Podgórna II,
8.00-14.30
25.09.2014
Czwartek
Gmina Stanin
Kopina nr od 60 do62, Gózd nr 111,
St. tr.
0221 Kopina 2
8.00-14.30
25.09.2014
Czwartek
Gmina Łuków
Ryżki nr od 63B do74C,
St. tr.
0813 Ryżki III
8.00-14.30
26.09.2014
Pi±tek
Gmina Łuków
Zalesie nr od 84A do92,
St. tr.
0857 Zalesie V
8.00-14.30
 
Przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane s± konieczno¶ci± przeprowadzenia prac konserwacyjnych na urz±dzeniach elektroenergetycznych   
  
  
 
PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Siedlce informuje,
że od dnia 01.02.2014 nast±piła zmiana sposobu informowania odbiorców o wył±czeniach planowych. Ogłoszenia wieszane w formie papierowej zostały zast±pione szczegółow± informacj± zamieszczon± na stronie internetowej.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 991.
Siteimpulse

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa - wszelkie prawa zastrzeżone. newsletter Zamów newsletter

Cookies w PGE
Używamy informacji zapisanych za pomoc± cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służ±cym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotycz±ce cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że będ± one zapisane. zgadzam się