logo mówi±ca strona internetowa
grafika

Komunikat

Ostrzegamy przed sfałszowanymi informacjami o zmianie konta bankowego Spółki WIĘCEJ

Komunikat

Informujemy, że nie będ± wydawane zgody na zamieszczanie plakatów wyborczych i reklamowych oraz ogłoszeń na obiektach i elementach infrastruktury elektroenergetycznej należ±cych do PGE Dystrybucja S.A WIĘCEJ

Newsletter - powiadamienia o planowych wył±czeniach pr±du

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o pr±dzie dla najmłodszych .Więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowo¶ciach. WIĘCEJ

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa uczestniczy w realizacji projektu SDZP

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wył±czeniach

Mińsk Mazowiecki


ZGŁASZANIE AWARII I USZKODZEŃ SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ - TEL. 991
 
Data
Nazwy ulic, miejscowo¶ć,
obszar, gmina
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
 
Godziny wył±czeń
OBSZAR-REJON ENERGETYCZNY MIŃSK MAZOWIECKI
25.03.2015 ¦roda
 
Gmina Stanisławów
PUSTELNIK
CISÓWKA
ŁĘKA
CHOINY
ZAWIESIUCHY
 
Gmina Po¶więtne
WOLA RĘCZAJSKA
KRUBKI
KRUBKI-GÓRKI
 
Pustelnik SPOW W.O.
1347 Pustelnik 6
1350 Pustelnik 7
0698 Cisówka 1
0858 Łęka 1
0859 Łęka 2
0617 Choiny 1
0700 Choiny 2
0658 Zawiesiuchy PGR
1228 Wola Ręczajska Baza
0494 Krubki Szkoła
0495 Krubki 1
Krubki Górki W.O.
 
7-9 I
16-19
 
25.03.2015 ¦roda
 
Gmina Stanisławów
CISÓWKA
od 61-84
CHOINY
od 34a-36a
 
0699 Cisówka 2
 
7-19
 
25.03.2015 ¦roda
 
Miasto Mińsk Mazowiecki
MIŃSK MAZOWIECKI
ul. ¦niadeckich od 17–29 nieparzyste i od 22-34 parzyste, Kosmiczna
 
0053 Mińsk Szpitalna obw. nr 2 ¦niadeckich
 
8.30-14.30
 
26.03.2015 Czwartek
Gmina Dębe Wielkie
RUDA
ul. Hrabiego Starzeńskiego, Wiosenna, Nadrzeczna, Piastowska 7, 9
 
0810 Ruda 1 obw. nr 2 Bykowizna
 
8.30-14.30
 
26.03.2015 Czwartek
Gmina Strachówka
OSĘKA
od 1 do 10
 
0433 Osęka obw. nr 1
 
9-16
 
26.03.2015 Czwartek
Gmina Mińsk Mazowiecki
STOJADŁA
ul. Kołbielska 2 SignellaTrucks. Le¶na od 1-13, Strażacka 2, 5, Wspólna od 4-50, Kołbielska działka 315, Polna działka 448
 
0755 Stojadła Zakład Metalowy
0134 Stojadła 3
 
7.30-13
 
27.03.2015 Pi±tek
Gmnia Grębków
STAWISKA
od 45–53
OGRÓDEK
od 26–32
 
Stawiska 1 obw. nr 3 Kolonie
 
7.30-13
 
27.03.2015 Pi±tek
Gmina Jakubów
WI¦NIEW
od 60–76, Zlewnia, Sklep, Ko¶ciół Katolicki i Mariawicki
 
0173 Wi¶niew 1 obw. nr 1 Zlewnia i obw. nr 2 Ko¶ciół
 
11.30-17
 
27.03.2015 Pi±tek
Gmina Kołbiel
DOBRZYNIEC
17a, 20a I od 22–28
 
0386 Dobrzyniec 1 obw. nr 2 Glinianka
 
8.30-17
 
27.03.2015 Pi±tek
Gmina Po¶więtne
RĘCZAJE NOWE
36, od 39-7 1a, i działki 509, 547, 612
 
0456 Ręczaje Nowe 2
 
8.30-14.30
 
30.03.2015 Poniedziałek
 
MIŃSK MAZOWIECKI
ul. Kolejowa nr 10, Licealna nr 1 do 19, Piękna nr 9 do 28, Siedlecka nr 10 do 15, Tartaczna nr 10 do 50, Wyszyńskiego nr 49, Asnyka nr 1 do 15, Prusa nr 2 do 21, Florencja nr 1 do 17, Kolejowa nr 1 do 27, Nałkowskiej nr 2 do 8, Siedlecka nr 17, 17a, Szczepankowskiej nr 1 do 27, Wenecka nr 1 do 9, Polowa nr 1 do 7, Graniczna nr 35 do 44, Florencja nr 18 do 44
 
0013 Mińsk Florencja
0030 Mińsk Polowa
0047 Mińsk PZDL 2
 
7-10
 
30.03.2015 Poniedziałek
 
MIŃSK MAZOWIECKI
ul. Kolejowa nr 28, 29, 31 ( spółka PBDiM, PPUH Przemek, PHU Markar)
 
0014 Mińsk PZDL 1
 
7-18
 
30.03.2015 Poniedziałek
 
DĘBE WIELKIE
ul. XXX lecia PRL nr 1 do 23, Rzepeckiego nr 1 do 15, Ko¶cielna nr 1, 2, 3 do 21 nieparzyste. Pedagogów nr 1 do15, Strażacka nr 4 do 24, Szkolna nr 13, 15, 17, 19, 21, 23. ul. Braci Tabiszewskich nr 1, 5, 7, 11, 15, 16, 17, 19, 20, 34 i działki budowlane, Warszawska nr 77, 81, Zespół Szkół Dębe Wielkie
 
0540 Dębe Wielkie 6
1138 Dębe Wielkie Szkoła
 
8-12
 
30.03.2015 Poniedziałek
 
DĘBE WIELKIE
ul. Bielawiny nr 2, 4, 6, 11, Spółdzielcza nr 1, 3, 4, Warszawska nr 31, 62, 75, 77, 79, 82, 83
 
Gmina Dębe Wielkie
ALEKSANDRÓWKA
działki nr 256, 264, ul. Warszawska nr 31b, Piękna działka nr 264
 
0640 Dębe Wielkie Chema
 
8-18
 
30.03.2015 Poniedziałek
 
Gmina Dębe Wielkie
RYSIE, OSTRÓW KANIA
nr 1 do7, 27, 30
KOBIERNE
działka nr 508
CYGANKA
 
0841 Rysie 1
0842 Rysie 2
0877 Ostrów Kania 1
1356 Kobierne Las
 
10-13
 
30.03.2015 Poniedziałek
Gmina Cegłów
KICZKI PIERWSZE
nr 141 do 197
 
0112 Kiczki 2
 
8.30-14.30
31.03.2015 Wtorek
Gmina Dobre:
WÓLKA KOKOSIA
nr 42 do 48
 
0354 Wólka Kokosia 2
 
7-18
 
31.03.2015 Wtorek
 
Gmina Siennica
WÓLKA DŁUŻEWSKA
nr 1 do 8 i działka nr ½
KULKI
nr 1 do 20 i działki budowlane
PTAKI
nr 2 do 11 i działki budowlane
 
1102 Wólka Dłużewska 2
1103 Wólka Dłużewska 3
0573 Kulki
0574 Ptaki
 
8.30-14.30
 
01.04.2015 ¦roda
Gmina Dębe Wielkie
CHRO¦LA
ul. Żwirowa nr 14c
 
1298 Chro¶la 6
 
9.30-16
 
01.04.2015 ¦roda
Gmina Strachówka
ZOFININ
od 1 do 17 i 35a
 
1105 Zofinin 3
 
8.30-14.30
 
02.04.2015 Czwartek
Gmina Dębe Wielkie
RYSIE
OSTRÓW KANIA
nr 1 do7, 27, 30
KOBIERNE
działka nr 508
CYGANKA
 
0841 Rysie 1
0842 Rysie 2
0877 Ostrów Kania 1
1356 Kobierne Las
 
14-18
 
OBSZAR-POSTERUNEK ENERGETYCZNY GARWOLIN
25.03.2015 ¦roda
Gmina Żelechów
KOTŁÓWKA
od nr 49 do 59
 
0891 Kotłówka 3
 
7.30-9 i 16-18
25.03.2015 ¦roda
Gmina Kłoczew
KOL.STRYJ
Lipiny od nr 50-62
HUTA ZADYBSKA
od nr 1do 23+EKO-FARMA
 
0500 Kolonia Stryj 2
0473 Huta Zadybska
 
7.30-9 i 16-18
25.03.2015 ¦roda
Miasto i Gmina Żelechów
ŻELECHÓW
ul. Traugutta od nr 18 do 24,
od 39 do 45 i od 64 do 72
LETNISKO WARDA
od nr 2 do 24
 
0288 Żelechów Letnisko Warda
 
7.30-18
 
25.03.2015 ¦roda
Gmina Trojanów
DAMIANÓW
nr 66, 67
KORYTNICA
od nr 91 do 93
 
0578 Korytnica 3
8.30-14.30
 
26.03.2015 Czwartek
 
Gmina Garwolin
RĘBKÓW PARCELE
od nr 23 do 30,
RĘBKÓW
ul. Mostowaod nr 5 do 21
 
0697 Rębków Parcele 1B 
8.30-14.30
 
26.03.2015 Czwartek
 
Gmina Kłoczew
NOWE ZADYBIE
od nr 49 do 54
 
0134 Zadybie Nowe
 
8-18
27.03.2015 Pi±tek
Gmina Żelechów
KOTŁÓWKA od nr 49 do 59
 
0891 Kotłówka 3
 
7.30-9
 
27.03.2015 Pi±tek
Gmina Kłoczew
KOL.STRYJ
LIPINY
od nr 50-62
HUTA ZADYBSKA
od nr 1 do 23+EKO-FARMA
 
0500 Kolonia Stryj 2
0473 Huta Zadybska
 
7.30-9
 
27.03.2015 Pi±tek
Miasto i Gmina Żelechów
ŻELECHÓW
ul. Traugutta od nr 18 do 24 od 39 do 45 i od 64 do 72
LETNISKO WARDA
od nr 2 do 24
 
0288 Żelechów Letnisko Warda
 
7.30-18
 
27.03.2015 Pi±tek
Gmina Kłoczew
ZADYBIE NOWE
od nr 49 do 54
 
0134 Zadybie Nowe
7.30-18
 
28.03.2015 Sobota
Miasto i Gmina Żelechów
ŻELECHÓW
ul. Traugutta od nr 18 do 24 od 39 do 45 i od 64 do 72
LETNISKO WARDA
od nr 2 do 24
KOTŁÓWKA
od nr 49 do 59
 
0288 Żelechów Letnisko Warda
0891 Kotłówka 3
 
7.30-10
 
28.03.2015 Sobota
Gmina Kłoczew
KOL.STRYJ
LIPINY
od nr 50-62
HUTA ZADYBSKA
od nr 1do 23+EKO-FARMA
Gmina Kłoczew
NOWE ZADYBIE
od nr 49 do 54
 
0500 Kolonia Stryj 2
0473 Huta Zadybska
0134 Zadybie Nowe
 
7.30-10
 
31.03.2015 Wtorek
Gmina Kłoczew
NOWE ZADYBIE
od nr 49 do 54
 
0134 Zadybie Nowe
 
7.30-18
 
31.03.2015 Wtorek
Miasto i Gmina Żelechów
ŻELECHÓW ul. Traugutta od nr 18 do 24,od 39 do 45 i od 64 do 72
LETNISKO WARDA
od nr 2 do 24
 
0288 Żelechów Letnisko Warda
 
7.30-18
 
31.03.2015 Wtorek
Gmina Żelechów
KOTŁÓWKA
od nr 49 do 59
0891 Kotłówka 3
 
13-18
 
31.03.2015 Wtorek
Gmina Kłoczew
KOL.STRYJ
Lipiny od nr 50-62
HUTA ZADYBSKA
od nr 1do 23+EKO-FARMA
 
0500 Kolonia Stryj 2
0473 Huta Zadybska
 
13-18
 
OBSZAR-POSTERUNEK ENERGETYCZNY OTWOCK
25.03.2015 ¦roda
 
Gmina Halinów
OKUNIEW
ul. Postępu, Prosta, Piwna, Miodowa
 
1401 Okuniew Polna
 
8-11
 
25.03.2015 ¦roda
 
Miasto Sulejówek
SULEJÓWEK
ul. Trakt Brzeski od nr 136 A÷D do nr 138, 140, 142, 144A÷B, 146, Sasankowa od nr 13÷16 do nr 5÷10
 
0590 Ratajewo Ogrody
 
8.30-14.30
 
25.03.2015 ¦roda
 
Gmina Halinów
BRZEZINY
Od nr 1 do 28a, szkoła;
WIELGOLAS DUCHNOWSKI
Numery 82, 83;
Hurtownia Materiałów Budowlanych, Firma Plastron Brzeziny 1B, Hornschuch polska Drukarnia Opakowań, Wodomet
 
0487 Brzeziny Szkoła
0914 Brzeziny Plastron
0969 Brzeziny Wodomet
03A0163 KB FOLIE
 
9-12
 
26.03.2015 Czwartek
 
Miasto Otwock
OTWOCK
ul. Łukasińskiego od Przewoskiej do Batorego, Kartuska od Wiejskiej do nr 19, Wrocławska, Przewoska od Wiejskiej do Okrzei, Kołobrzeska, Wiejska od Harcerskiej do nr 72, Lubelska, Ługi, Hallera od Okrzei do Korczaka, Batorego od nr 12 do 30, Okrzei od nr 87 do Hallera, Lachowicza, Pawilony Handlowe na Targowisku, Piekarnia OSKROBA–ul Wiejska, Wronia 8, 9, 10, 11, 11a, 11b, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, Prosta 1,2, 2a, 3, 3a, 3c, 4, 4a, 6, 8; Pazińskiego 24a, Olszowa 15, 15a, 17, Przewoska od nr 2 do Olszowej+nr 15, 17, 19, 21, 21a, 22, 24, 28a, Batorego 33 Zygmunta od Przewoskiej do Karczewskiej+nr 3, 3b, 7, 9, 11 Letnia od nr 1 do 8, Karczewska 18, Zakł. Wulkanizacji Bodalski
PHU Poszytek
 
0947 Ługi Dołek
0946 Ługi Kaplica
1099 Otwock Targowisko
0916 Bazar
1010 Otwock Batorego
0175 Otwock Przewoska
 
9-18
 
27.03.2015 Pi±tek
 
Gmina Karczew
WYGODA
OSTRÓWIEC
1 (a, b, c)
 
0461 Wygoda
03A019 REZAWPLAST
03A136 POKRYCIA
 
8-16
 
27.03.2015 Pi±tek
 
Gmina Halinów
KONIK STARY
cała miejscowo¶ć
HIPOLITÓW
cało¶ć
JÓZEFIN
ul. Chabrowa, Irysowa, Jasna od nr 6 do Hipolitowskiej, Księżycowa, Miła, Malwy, Stołeczna od torów PKP do Księżycowej, Wspólna 12, Własna
CISIE
ul. Skrajna, Miedziana, Srebrna, Platynowa, Bursztynowa
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI
ul. Mazowiecka od nr 45 w kierunku Halinowa
 
Gmina Wi±zowna
DUCHNÓW
ul. Bosmańska 4, 35, 37, 49, Kresowa 4A, 4D, Szosa Mińska od nr 48 do nr 60
 
0479 Konik Stary 4
0679 Konik Stary 3
0678 Konik Stary 2
0677 Konik Stary
1187 Duchnów Betoniarnia
03-1453 Duchnów Spacerowa 2
1294 Hipolitów Jarzębinowa
0475 Hipolitowska
0560 Kolejowa
0561 Warszawska
0562 Wytwórnia Tworzyw
0563 Bagna
0671 Sakowicz
1142 Jaworowa
1397 Józefin Chabrowa
03A0066 Konik
03A088 Fun Games
03A095 Dax Cosmetics
03A124 Polskamp
03A036 Uniwersal
03A065 Kotwica
03A122 Wetzel
03A149 Korzeniak
 
9-12
30.03.2015 Poniedziałek
 
Gmina Celestynów
GLINA
ul. Długa, Zygmunta, Otwocka od D±browskiej do nr 18, D±browskiej od torów PKP do Wilczej, Kwiatowa, Le¶na, Ogrodowa, Prusa, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Wspólna
STARA WIE¦
ul. D±browiecka, Fabryczna, Kołł±taja, Kolejowa 2, Krasińskiego, Mickiewicza, Norwida, Parkowa, Prusa, Słowackiego, Tuwima 4, 4a, Przedszkole, Szkoła, Warsztaty Policyjne,
 
1038 Glina D±browskiej
0618 Glina PKP
0619 Glina Działki
0365 Stara Wie¶ JW.
0972 Stara Wie¶ Fabryczna
0973 Stara Wie¶ Krasińskiego
0974 Stara Wie¶ Prusa
0975 Stara Wie¶ Mickiewicza
 
8-17
 
31.03.2015 Wtorek
 
Gmina Karczew
OTWOCK MAŁY
ul. Częstochowska od autokomisu do nr 92, Stacja kontroli pojazdów Częstochowska 102
OTWOCK MAŁY
od nr 1 do 19, ul Polna, Zakład wyrobów garmażeryjnych
 
1234 Otwock Mały Częstochowska
0683 Otwock Mały Rozjazd
1361 Otwock Mały 2
 
8-17
 
01.04.2015 ¦roda
 
Miasto Sulejówek
SULEJÓWEK
ul. Chopina od Stalowej do nr 13, Tuwima od Solskiego do Tetmajera, Solskiego od Żelaznej do Przybyszewskiego, Stalowa od Solskiego do Mickiewicza, Tetmajera od Miedzianej do Szekspira, Szekspira od 15-go Wrze¶nia do Słowackiego, Słowackiego od Tuwima do Miedzianej, Mickiewicza od nr 18 do Żelaznej
 
0401 Miłosna Chopina
 
8-17
 
 

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki informuje, że od dnia 01.02.2014 nast±piła zmiana sposobu informowania odbiorców o wył±czeniach planowanych. Ogłoszenia wieszane w formie papierowej w terenie objętym wył±czeniem zostały zast±pione informacj± zamieszczon± na stronie internetowej:

http://www.warszawa.pgedystrybucja.pl

Siteimpulse

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa - wszelkie prawa zastrzeżone. newsletter Zamów newsletter

Cookies w PGE Dystrybucja S.A.
Używamy informacji zapisanych za pomoc± cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służ±cym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotycz±ce cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że będ± one zapisane. zgadzam się