logo mówiąca strona internetowa
grafika

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Newsletter - powiadamienia o planowych wyłączeniach prądu

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

Prąd - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Prąd - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o prądzie dla najmłodszych .Więcej

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowościach. WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wyłączeniach

Mińsk Mazowiecki


PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa

Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki

 

 

 

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa

Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki


Dodatkowe informacje o wyłączeniach można uzyskać pod nr tel. 991

 

 

Data

 

Nazwy ulic, miejscowość, obszar, gmina

 

Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)

 

Godziny wyłączeń

 

REJON ENERGETYCZNY MIŃSK MAZOWIECKI

 

17.06.2014 ŚRODA

PUSTELNIK ul. Słoneczna 3,4,10.12 ul. Polna od nr 1 do 11 , ul. Gożdzik 3,5 ul. Leśna 9, ul. Lipowa 11 ,ul. Szkolna 6,13,14,15,18,19,20,22,23,29,37,39,41,działki 656,659, KĄTY GOŹDZIEJEWSKIE 4, 70, 78,oraz działki 570, 580

 

0701 Pustelnik MBM, 0643 Pustelnik GS, 1087 Pustelnik Szkoła

 

7.30-18

 

17.09.2014 ŚRODA

RĘCZAJE POLSKIE, RĘCZAJE NOWE, KIELCZYKOWIZNA, KOLNO

 

0453 Ręczaje Polskie1 0454 Ręczaje Polskie2 1324 Ręczaje Polskie3 0455 Ręczaje Nowe 1, 0456 Ręczaje Nowe 2, 1318 Kolno, 1319 Kielczykowizna

 

15-19

 

17.09.2014 ŚRODA

IWOWE PARCELE, IWOWE KOLONIE, IWOWE, LALINY, REDZYŃSKIE, GENERAŁOWO, BUDZISKA

 

0712 Iwowe Parcele 3, 0399 Iwowe Parcele, 0361 Iwowe Kol, 0404 Iwowe 1, 0362 Iwowe 2, 0401 Laliny 1, 0402 Laliny 2, 1267 Laliny 3, 0400 Redzyńskie 1, 0977 Redzyńskie 2, 0978 Generałowo, 0852 Budziska 1, 0853 Budziska 2, 0854 Budziska 3

 

7-19

 

18.09.2014 CZWARTEK

WILCZOCH

 

0199 Wilczoch

 

7-9 I 16-19

 

18.09.2014 CZWARTEK

 

ŁUBIA

 

0200 Łubia.

 

7-19

 

18.09.2014 CZWARTEK

WIELGOLAS od nr. 14 do 19 ,od nr.77 do 85 ul. Wspólna 12, Starowiejska od nr.3 do 10, Spacerowa 2, 6 , 8, Mińska 3, 5, 11, 13, 14, 20, 22, i od nr. 83 do 99, Cicha 1 i 2, Słoneczna 2, Firma Forpłyt, CHYŻYNY, BORÓWEK, BUDY WIELGOLEWSKIE, DROŻDŻÓWKA 13, 15, TRANSBÓR od nr 36 do 61 i od nr 69 do 87

 

0383 Wielgolas 1, 921 Wielgolas SKR, 0462 Wielgolas Cegielnia, Wielgolas Forpłyt, 0609 Budy Wielgoleskie 1, 0610 Budy Wielgoleskie 2, 0150 Budy Wielgoleskie Kurniki, 0618 Transbór 3, 1185 Transbór 5, 0611 Borówek, 0720 Drożdżówka 2, 0403 Chyżyny 1, 0783 Chyżyny 2, 1233 Chyżyny Hydrofornia

 

7-19

 

18.09.2014 CZWARTEK

TOPÓR

 

1056 Topór 1, 1057 Topór 2, 1058 Topór 3

 

7-17

 

19.09.2014 PIĄTEK

WILCZOCH ,ŁUBIA, SULEJÓW KOL.

 

0199 Wilczoch, 0200 Łubia, 0226 Sulejów Kol.

 

7-9 I 16-19

 

19.09.2014 PIĄTEK

SULEJÓW KOL.

 

0226 Sulejów Kol.

 

7-19

 

19.09.2014 PIĄTEK

GRODZISK, GÓJSZCZ WIEŚ, GÓJSZCZ KOL., SKRZEKI, ZBROŻKI

 

0319 Grodzisk 1, 0320 Grodzisk 2, 0321 Grodzisk 3, 0322 Grodzisk 4, 0594 Gójszcz Wieś, 0592 Gójszcz Kol., 1317 Gójszcz Las, 0593 Skrzeki Zbrożki

 

7-17

 

20.09.2014 SOBOTA

MROZY ul. Sosnowa od nr 8 do 31

 

1094 Mrozy Pokoju 2 obwód nr 3 Sosnowa

 

7-14

 

22.09.2014 PONIEDZIAŁEK

NIEDZIAŁKA STARA ul. Strażacka

 

05-1490 Niedziałka Stara Strażacka

 

7.30-11

 

22.09.2014 PONIEDZIAŁEK

KRÓLEWIEC, ARYNÓW, ŁADZYŃ, LUBOMIN, SUCHOWIZNA, WÓLKA CZARNIŃSKA

 

0580 Ładzyń,0212, Ładzyń 3, 1364 Ładzyń Trans, 0780 Ładzyń 2, 0865 Brzóze 1 ,0136 Brzóze 2, 1009 Brzóze 3 ,0866 Brzóze 4, 1010 Brzóze 5 ,1011 Brzóze 6, 1012 Brzóze 7, 1322 Brzóze Werg, 0564 Żuków 1, 0565 Żuków 2,Justyk w.o., MOP Króleiec w.o.,0135 Królewiec 1, 0211 Arynów 2, MOP Arynów, Arynów Wiatrak

 

8-13

 

23.09.2014 WTOREK

SZLĘDAKI, BORUCZA

 

0652 Szlędaki ,0204 Cichów

 

8-17

 

23.09.2014 WTOREK

SULEJÓW, SULEJÓW kol., KRAWCOWIZNA, GRABSZCZYZNA, RÓWNE

 

0408 Krawcowizna 5, 0407 Krawcowizna 4, 0314 Krawcowizna 2, 0319 Krawcowizna 1, 0228 Grabszczyzna 1, 0229 Grabszczyzna 2, 0410 Równe 2

 

7-9 i 15-17

 

23.09.2014 WTOREK

SULEJÓW ul. Kościelna od nr. 22 do 33, Słoneczna od nr 6 do 16

 

0227 Sulejów kol 2

 

7-17

 

23.09.2014 WTOREK

RETKOWIZNA nr 22 i 53 do 59, RETKÓW od nr 51 do 57, STANISŁAWÓW nr 16, 18, KOLONIE STANISŁAWÓW od nr 19 do 22, RZĄDZA od nr 89 do 90, PAPIERNIA nr 31 i 32, OGRÓDKI DZIAŁKOWE SAWA

 

0714 Retkowizna 1, 0715 Retkowizna 2, 0967 Retkowizna 3

 

8-14.30

 

24.09.2014 ŚRODA

MROZY ul. Graniczna od nr 3 do 19 nieparzyste, Tartaczna 1 i 2, Oczyszczalnia Ścieków

 

1037 Mrozy Graniczna, 1069 Mrozy Oczyszczalnia

 

7-17

 

24.09.2014 ŚRODA

 

WOLA PAPROTNIA, MROZY ul.3-go Maja od nr 60 do 129,  22-go Lipca od nr.2 do 11, Alternatywy 7 i 9, Boczna od nr.7 do 22, Cicha 3, Letnia 1, 6, 8 oraz od nr.14 do 17, Mickiewicza od nr.78 do 142, Wojska Polskiego od nr 4 do 39, Wspólna 39 i Działki, Nowa od nr.3 do 13

 

0184 Wola Paprotnia 1, 1024 Wola Paprotnia 2, 1016 Mrozy 22-go Lipca, 1015 Mrozy Mickiewicza, 0979 Mrozy 3-go Maja

 

8.30-14.30

 

25.09.2014 CZWARTEK

 

WIŚNIEW od nr 79 do 82 i 88, 89

 

0578 Wiśniew MBM

 

7.30-17

 

25.09.2014 CZWARTEK

 

ŻARNÓWKA od nr 5 do 41

 

0435 Żarnówka 2

 

8.30-14.30

 

25.09.2014 CZWARTEK

 

SKUPIE od nr 12 do 103

 

0111 Skupie

 

8.30-14.30

 

26.09.2014 PIĄTEK

 

ŻAKÓW 1 do 26 i od 44 do 53 A NOWODZIELNIK od nr 1 do 15, DROŻDŻÓWKA od nr 1 do 19B

 

0629 Żaków MBM, 0718 Żaków 3, 1043 Nowodzielnik, 0151 Drożdżówka 3, 0381 Drożdżówka 1

 

7.30-10 i 15-17

 

26.09.2014 PIĄTEK

 

DZIELNIK od nr 1 do 24 KICZKI 1 od nr 203 do 209, KICZKI 2 od nr 97 do 204, DROŻDŻÓWKA od nr 6 do 14, NOWODZIELNIK DZIAŁKI

 

0968 Drożdżówka 4, 0388 Dzielnik 1, 1042 Dzielnik 2

 

7.30-15

 

26.09.2014 PIĄTEK

 

Praca przeniesiona na 01.10.2014

 

STANISŁAWÓW ul Cmentarna, Węgrowska, Łochowska, Podgraniczna

 

0318 Stanisławów Młynarska

 

8-10

 

26.09.2014 PIĄTEK

 

Praca przeniesiona na 01.10.2014

 

STANISŁAWÓW ul. Siedlecka, Senatorska, Mała, Młynarska od nr 1 do 4

 

0318 Stanisławów Młynarska

 

10-14.30

 

26.09.2014 PIĄTEK

 

POGORZEL, POGORZEL NOWA

 

0160 Pogorzel, 1279 Pogorzel Nowa 3, 1494 Pogorzel Pałacowa

 

7.30-11.30

 

26.09.2014 PIĄTEK

 

RYNIA nr 3, 10, 67, ul. Bagnista 10, Paderewskiego 1, Zgody od nr 1 do 9 i od 26 do 36

 

0660 Rynia 2.

 

8.30-14.30

 

27.09.2014 SOBOTA

 

MIŃSK MAZOWIECKI REJON ENERGETYCZNY ul. Warszawska 218

 

0036 Mińsk RE

 

8-18

 

POSTERUNEK ENERGETYCZNY GARWOLIN

 

17.09.2014 Środa

 

Gmina Trojanów Dębówka  od nr 65 do 70, Jabłonowiec Ośrodki

 

0782 Dębówka 2

 

8.30–14.30

 

17.09.2014 Środa

 

Gmina Trojanów Wola Życka  od nr 42 do 75 i nr 87

 

0079 Wola Życka 1 Młyn, 0795 Wola Życka CARITAS

 

8.30–14.30

 

18.09.2014 Czwartek

 

Miasto Garwolin Garwolin ul. Sławińska

 

0959 Leszczyny 3

 

8.30–14.30

 

19.09.2014 Piątek

 

Gmina Wilga Wilga ul. Stawowa, Akacjowa, Trzcinowa, Karasia, Rybacka, Wilga Osiedle ul. Aleja Jelenich Rogów, Aleja Słońca, Bażantów od Pionierów do Wakacyjnej, Babci i Dziadka, Cicha od Wakacyjnej do Zielonego Zaułka , Cypiska, Czyżyka, Droga Księżycowa od Lipowej do nr 25, Garwolinka od Lipowej do Zielonego Zaułka ,Jałowców, Jasia i Małgosi, Jodłowa, Kani , Kaczora Donalda , Konwaliowa, Korzeniowa, Kosa, Krasnali, Kubusia Puchatka ,Kwiatu Paproci od Traktu Słonecznego do Kaczora Donalda, Lipowa od Rumcajsa do Spokojnej, Leśnych Ludzi, Leśników, Łosia, Miła od Zielonego Zaułka do nr 42, Margerytki, Myszki Miki, Pionierów od Traktu Słonecznego do Raroga, Przebiśniegów od Muminków do Wakacyjnej, Poziomkowa od Cypiska do Lipowej, Puszczyka, Raroga od Pionierów do Wakacyjnej, Reksia, Sierotki Marysi, Sikorek, Sowy, Sójek od Pionierów do Wakacyjnej,  Szpaka, Spokojna od Wakacyjnej do Muminków, Szyszkowa od Czterech Wiatrów do Muminków, Tomcia Palucha, Trakt Słoneczny od Cypiska do Puszczyka, Wspólna Chata, Zawilców, Zawsze Młodych, Zielonych Marzeń, Zielony Zaułek, Żołędziowa

 

0811 Wilga Osiedle 6, 0810 Wilga Osiedle 5, 1226 Wilga Konwaliowa, 1061 Wilga Osiedle 7, 1233 Wilga Pod Lasem Huberta, 0779 Wilga PG Rybne, 0671 Wilga Osiedle

 

8.30–14.30

 

22.09.2014 Poniedziałek

 

Gmina Żelechów ZAKRZÓWEK od nr 18 do 46

 

1015 Zakrzówek 2

 

8.30–14.30

 

22.09.2014 Poniedziałek

 

Gmina Miastków Kościelny MIASTKÓW KOŚCIELNY ul. Garwolińska nr 9, 11, 28, ul. Parkowa, Wyczółkowskiego, Oczyszczalnia ścieków

 

0408 Miastków Kościelny PGR

 

8–10

 

23.09.2014 Wtorek

 

Gmina Żelechów WOLA ŻELECHOWSKA od nr 43 do 62, GONIWILK od nr 59 do 61

 

0449 Wola Żelechowska 5

 

8.30–14.30

 

23.09.2014 Wtorek

 

Gmina Pilawa KALONKA od nr 1 do 10

 

0523 Kalonka 2 obw. nr 3

 

8–16

 

24.09.2014 Środa

 

Gmina Sobolew SOBOLEW ul. Działkowa, Wiejska, Długa, Kolejowa, 3-go Maja, Marzysza, Sądowa, Ogrodowa, Maciejowicka, Błachni, Lipowa, Klonowa, Zielna, Kwiatowa, Leszczynowa, Dębowa, Wiosenna, Wspólna, Słoneczna, Kościuszki od nr 1- 92

 

0969 Sobolew UG 0140 Sobolew Kolejowa, 0572 Sobolew Liceum, 0635 Sobolew SOS, 0965 Sobolew Maciejowicka 2, 0966 Sobolew Maciejowicka 3, 1228 Sobolew Oczyszczalnia

 

8.30–12

 

24.09.2014 Środa

 

Gmina Sobolew SOBOLEW ul. Wiejska, Wspólna, Wiosenna, Wesoła, Słoneczna

 

0115 Sobolew Stary

 

8.30–14.30

 

24.09.2014 Środa

 

Miasto Łaskarzew ŁASKARZEW ul. Biskupa Łaskarza nr 30, 44, 46, Garwolińska nr 86 , Grunwaldzka nr 2,4,6 , 550-lecia nr 1,3,4,5 , Projektowana od Biskupa Łaskarza do Sportowej

 

0647 Łaskarzew Osiedle 3

 

11–14

 

24.09.2014 Środa

 

Miasto Pilawa PILAWA ul. Al. Wyzwolenia od nr 84 do torów PKP, od nr 35 do 65 i od nr 59 do 82, Ogrodowa, Przemysłowa od Al. Wyzwolenia do nr 114, Boczna od Al. Wyzwolenia do nr 3, Dworcowa

 

1174 Pilawa Wrzosowa 1, 1175 Pilawa Wrzosowa 2, 0409 Pilawa Przemysłowa, 0924 Pilawa 9, 0934 Pilawa 11

 

8–9 i 16–17

 

24.09.2014 Środa

 

Miasto Pilawa PILAWA ul. Al. Wyzwolenia od nr 1 do 43 nieparzyste i od nr 2 do 52  parzyste, Wspólna od nr 1 do19, Północna od 2 do 12, Lipówki 1A, Graniczna do nr 1 do 13

 

0427 Pilawa 10

 

8–17

 

25.09.2014 Czwartek

 

Miasto Pilawa PILAWA ul. Letniskowa, Leśna , Baczyńskiego Policja, Bank, Apteka

 

0360 Pilawa 8

 

8.30–14.30

 

25.09.2014 Czwartek

 

Praca anulowana

 

Miasto Garwolin GARWOLIN  ul. Kościuszki blok nr 25, ul. Polska od nr 1 do 31 i od nr 8 do 40

 

0739 Garwolin Kościuszki

 

8.30–11

 

25.09.2014 Czwartek

 

Miasto Żelechów ŻELECHÓW ul. Długa od nr 53 do 65 i od nr 96 do 110,  Piłsudskiego od nr 8 do 32 i od nr 17 do Urzędu Gminy, Bank Spółdzielczy, Internat, Szkoła TG, Kościuszki od nr 1 do 19, Bank PKO, Szkolna, Ogrodowa nr 2 oraz sklep GS

 

0825 Żelechów TG

 

11–14

 

26.09.2014 Piątek

 

Gmina Trojanów NOWINY ŻYCKIE

 

0587 Nowiny Życkie

 

8.30–14.30

 

POSTERUNEK ENERGETYCZNY OTWOCK

 

17.09.2014 ŚRODA

 

OKUNIEW ul. Postępu od nr 10 do Łąkowej, Piwna

 

1401 Okuniew Polna

 

8-12

 

17.09.2014 ŚRODA

 

JÓZEFÓW ul. 3-go Maja od Powstańców Warszawy do Jarosławskiej, Zagajnikowa

 

0369 Józefów Ośrodek Młodzieżowy

 

8-15

 

17.09.2014 ŚRODA

 

WARSZAWA WESOŁA ul. Nizinna od Traktu Brzeskiego do nr 15, Mazowiecka od Nizinnej do Szklarniowej, Mazowiecka 65G, Wiślana od Mazowieckiej do Traktu Brzeskiego

 

1364 Wesoła Nizinna

 

8-14

 

18.09.2014 CZWARTEK

 

SULEJÓWEK ul. Trakt Brzeski od nr 136 A÷D do 138,140,142,144A÷B, 146

 

0590 Ratajewo Ogrody

 

8-14

 

19.09.2014 PIĄTEK

 

JÓZEFÓW ul. Nowowiejska od nr 1 do 34, Podstołeczna, Zakątna, Buraczana

 

0661 Józefów Nowowiejska

 

8-14.30

 

20.09.2014 SOBOTA

 

BRZEZINKA od 38 do 62 i od stacji trafo0569  w kierunku Karczewa, Brzezinka 60, Skład węgla WKW Hubertówka

 

1468 Łukówiec Obwodnica 1080 Hubertówka, 0569 Brzezinka, 03-A013 Nicator, 03A100 Cieślak, 03-A101 Kociszewski, 03-A099 BĄK, 03-A081 Kociszewski, 03-A092 Rosłoniec, 03-A008 Pielak

 

8-17

 

22.09.2014 PONIEDZIAŁEK

 

KONIK NOWY ul. Brzezińska od nr 1 do 24 i 45, Dębowa, Czerska, Płocka, SULEJÓWEK ul. Bagno 3

 

22A1434 Konik Nowy 3

 

9-16

 

22.09.2014 PONIEDZIAŁEK

 

IZABELA

 

Izabela; 1095, 1257, 1144, 0519

 

9-13

 

22.09.2014 PONIEDZIAŁEK

 

OTWOCK ul. Marszałkowska, Ostrowska, Pawia, Pogodna, Krótka, Słowicza, Wiewiórcza, Kolorowa, Otwocka, Sowia, Szczygla, Strusia, Sokola, Majowa od Wiązowskiej do Billewiczówny, Wiązowska od Majowej do Ostrowskiej oraz Wiązowska od nr 23 do 38a, Sucha od Majowej do nr 8, Tuwima, Bagateli 32; Westerplatte 13, Bajkowa od nr 8 i 10 do 14, Grunwaldzka 13, Pusta 7, Poetycka 31, Reymonta 2, Słowackiego 55, 57, Świetlica Caritas Marszałkowska 23, STW Hurtownia Farmaceutyczna, Apteka Szczygla 7, NETIA Centrum Nadzoru Sieci, PPH. „Chadex” Pogodna 18, PPH Przybysz  Poetycka 31, Sklep Majowa, Rodzinne Centrum Zdrowia – Grunwaldzka 13, Piekarnia Słowicza GUC administracja

 

0217Świder Marszałkowska, 0335 Świder Sucha, 0455Świder Tuwima, 0578 Świder Kolorowa, 1135 Świder Poetycka, 1267 Świder Majowa

 

9-13

 

23.09.2014 WTOREK

 

WARSZAWA WESOŁA ul. Malinowa, Przejazdowa od Sportowej do Wspólnej, Wspólna od nr 40 do Jagodowej, Szeroka 29, 31, Jagodowa, Wspólna 55-przedszkole

 

23A0011 Zielona Malinowa

 

8-16

 

23.09.2014 WTOREK i 26.09.2014 PIĄTEK

 

PODBIEL numery: 90, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 92, 94,60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 79, 81, 83, 85, 89(szkoła), 91, 93, 95, PONURZYCA

 

0657 Podbiel, Ponurzyca: 1322, 0231, 1463,1325

 

8-16

 

24.09.2014 ŚRODA

 

SULEJÓWEK ul. Kombatantów od nr 82 w kierunku Wesołej, Reymonta od Wiejskiej do Piłsudskiego, Piłsudskiego od Okuniewskiej do Torów PKP, Okuniewska od Piłsudskiego w kierunku Wesołej, Kormoranów, Wrońskiego, Krucza

 

0172 Sulejówek Sienkiewicza, 0811 Sulejówek Pawia, 0673 Sulejówek Kormoranów, 0691 Sulejówek Krucza, 0711 Sulejówek Ptasia, 0676 Sulejówek Okuniewska

 

9-17

 

24.09.2014 ŚRODA

 

WYGODA, OSTRÓWIEC 1 (a, b, c), BRZEZINKA od 38 do 62 i od stacji trafo0569  w kierunku Karczewa, Skład węgla WKW Hubertówka

 

0461 Wygoda, 03-A019 Rezawplast, 03-A136 Pokrycia, 1468 Łukówiec Obwodnica, 0569 Brzezinka 03-A013 Nicator

 

10-12

 

25.09.2014 CZWARTEK

 

SOBIEKURSK cały, Ośrodek Zdrowia Kaplica Punkt Apteczny, Szkoła, Orlik, SAS, BAJS, MILLY MALLY, CAŁOWANIE od 1 do nr 104, 110, 111, 112, 127, Całowanie 94A, Stanwex, Multi Decor, Przechowalnia warzyw – VegaPol, Stacja paliw, Bar za Szosą, Dom Weselny, Dan-Kart Jabłoński Całowanie 92e, PIOTROWICE całość, Firma Konstrukcje, Dom weselny GALA, Stacja paliw HUZAR, Maszt POLKOMTEL (przy stacji HUZAR)

 

Sobiekursk; 0116, 0353, 0553, 0793, 0872,0873, 1398 Lukówiec Trasa , 03-A097 Lemieszka, 03A131 MPack, 1281 Całowanie Stanwex, 1254 Całowanie Multi Dekor, 1232 Całowanie Paliwa, Całowanie: 0119, 0516, 0517, 1412, 1458, 1158 Całowanie Ferma, 03-A112 Floriańczyk, 03-A120 Łukomet, Piotrowice: 0939, 0117, 0938, 0937, 03-A144 JTM, 03-A130 Kociszewski T, 03-A105 Kociszewski MR, 03-A103 Szklarz 2, 03-A096 Szklarz, 03-A094 Dafol

 

10-12

 

25.09.2014 CZWARTEK

 

REGUT, LASEK, CELESTYNÓW ul. Witosa od nr 9 do 33, Narutowicza, Osiecka od 39 – Reguta, Uni press - Instytut Wysokich Ciśnień PAN – Lasek 7

 

0742 Lasek 0409 Lasek PAN, 0505 Celestynów Narutowicza, 0753 Celestynów Dęby, 0147 Tabor, Regut: 0604,0875, 0874, 0876, 0132, 03-A143 Intropak

 

8-17

 

26.09.2014 PIĄTEK

 

PODBIEL, PONURZYCA

 

0657, 0656, 0148 Podbiel Ponurzyca: 1322, 0231,0232 1463,1325

 

8-16