logo mówi±ca strona internetowa
grafika

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Newsletter - powiadamienia o planowych wył±czeniach pr±du

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o pr±dzie dla najmłodszych .Więcej

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowo¶ciach. WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wył±czeniach

Mińsk Mazowiecki


PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa

Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki

 

   

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa

Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki

Dodatkowe informacje o wył±czeniach można uzyskać pod nr tel. 991 
 

 

Data
Nazwy ulic, miejscowo¶ć, obszar, gmina
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
Godziny wył±czeń
REJON ENERGETYCZNY MIŃSK MAZOWIECKI
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Siennica
ZALESIE
od nr 1 do 37
 
0554 Zalesie
7-19
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Siennica
SIENNICA
ul. Bankowa nr 2 do 6, Latowicka nr 3 do 29, Mińska nr 1 do 34, Ogrodowa nr 1 do 31, Strażacka nr 3 do 8, Gnoińskich nr 1 do 11, Kołbielska nr 1 do 40, Krótka nr 1 do 5, Polna nr 1 do 11, ¦rodkowa nr 1 do 4, Szkolna nr 3 do 5, Zachodnia nr 1 do 18,
ZALESIE
DˇBROWA
POGORZEL
dz. 809/7, 860 861 862, ul. Mazowiecka 79, Mińska 2A, 82, dz. 236, dz.805
CHEŁST-BORÓWEK
LASOMIN
PODGÓRZNO
KO¦MINY
GˇGOLINA
NOWODWÓR
STARA WIE¦
WOJCIECHÓWKA
dz. 169/4
 
0162 Siennica Osada 1,
0261 Siennica Osada 2,
0815 Zalesie-D±browa,
1278 Pogorzel 2,
1172 Zalesie Grup-Plast,
0604 Chełst-Borówek,
1377 Chełst,
0555 Zalesie 2,
0721 Lasomin 1,
0722 Lasomin 2,
0723 Lasomin 3,
0781 Podgórzno,
0469 Ko¶miny,
0951, G±golina 1,
0550 G±golina 2,
0161 Nowodwór
7-10 i 16-19
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Po¶więtne
CZUBAJOWIZNA
NADBIEL
 
0473 Czubajowizna 1,
0475 Czubajowizna 2,
0476 Czubajowizna 3,
1136 Czubajowizna 4 POD,
1137 Czubajowizna NBP,
1352 Czubajowizna 6,
0471 Nadbiel 1,
0472 Nadbiel 2
 
7-18
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Stanisławów
WÓLKA KONSTANCJA
WÓLKA WYBRANIECKA
nr 3 do 10
 
0893 Wólka Konstancja
8.30-14.30
15.10.2014
¦RODA
Gmina Latowicz
REDZYŃSKIE
nr 40 do 72
GENERAŁOWO
nr 1
 
0977 Redzyńskie 2
8.30-14.30
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Mrozy
GRODZISK
dz. 861/11
NATOLIN
dz. 19/1
 
1311 Natolin Graniczna
8.30-18
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Latowicz
BUDY WIELGOLESKIE
DROŻDŻÓWKA
nr 13, 15
 
0609 Budy Wielgoleskie 1,
0610 Budy Wielgoleskie 2,
0720 Drożdżówka 2
8.30-18
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Cegłów
POSIADAŁY
nr 71, 138, 141, 143, 145, 147, 155, 159
Gmina Siennica
SIODŁO
nr 47
 
0195 Posiadały 4
8.30-14.30
17.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Siennica
JULIANÓW
 
0801 Julianów
7-19
17.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Siennica
KRZYWICA
WOJCIECHÓWKA
STRUGI KRZYWICKIE
POGORZEL NOWA
POGORZEL LE¦NA
ŁĘKAWICA
BUDY ŁĘKAWICKIE
 
0157 Krzywica 1,
0556 Krzywica 2,
0156 Wojciechówka,
0647 Wojciechówka 2,
0819 Strugi Krzywickie,
1373 Strugi Krzywickie 2,
0572 Pogorzel Nowa,
1380 Pogorzel Le¶na,
0348 Łękawica,
0347 Budy Łękawickie
 
7-10 i 16-19
17.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Kałuszyn
KLUKI
MROCZKI
KLUKI
FALBOGI
WˇSY
MAJDAN
ABRAMY
SZEMBORY
CHRO¦CICE
WÓLKA KAŁUSKA
GARCZYN DUŻY
ZIMNOWODA
GARCZYN MAŁY
 
Gmina Grębków
LE¦NOGÓRA
STAWISKA
JABŁONNA
0126 Mroczki,
0742 Falbogi Szkoła
0680 W±sy,
0937 Majdan 1,
0938 Majdan 2,
1355 Abramy,
0682 Abramy Szembory,
0681 Kluki,
0679 Chro¶cice 1,
0779 Wólka Kałuska
1144 Garczyn Duży Hydrofornia,
0774 Garczyn Duży,
0775 Garczyn Duży Zimnowoda,
0821 Garczyn Mały Zimnowoda,
0130 Le¶nogóra 1,
0637 Le¶nogóra 2,
0436 Le¶nogóra 3,
0131 Stawiska 1,
0636 Stawiska 2,
0650 Jabłonna,
0654 Jabłonna 2
 
8-13.30
17.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Po¶wietne
NADBIEL
nr 1 do 11
 
0471 Nadbiel 1
7.30-17
20.10.2014 PONIEDZIAŁEK
oraz
22.10.2014
¦RODA
oraz
24.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Siennica
KRZYWICA
WOJCIECHÓWKA
STRUGI KRZYWICKIE
POGORZEL NOWA
POGORZEL LE¦NA
ŁĘKAWICA
BUDY ŁĘKAWICKIE
0556 Krzywica 2,
0156 Wojciechówka,
0647 Wojciechówka 2,
1373 Strugi Krzywickie 2,
0572 Pogorzel Nowa,
1380 Pogorzel Le¶na,
0348 Łękawica,
0347 Budy Łękawickie
 
7-10 i 16-19
20.10.2014
PONIEDZIAŁEK
 
Gmina Siennica
STRUGI KRZYWICKIE
od nr 1 do 30
KRZYWICA
od nr 1 do 14 i 23
 
0819 Strugi Krzywickie,
0157 Krzywica 1
 
7-19
20.10.2014
PONIEDZIAŁEK
 
Gmina Mińsk
JANÓW KOLONIE
ul. Le¶na nr 5 od 11 do 29, 35, 41, 44, Słoneczna nr 20, 21
 
0827 Janów Kolonie 2.
7.30-17
21.10.2014
WTOREK
 
Gmina Dębe
DĘBE WIELKIE
ul. Warszawska nr 2, Pustelnicka nr 2, 4, Pr±dzyńskiego nr 1 do 15
 
0470 Dębe Wielkie Młyn
obwód nr 5 Kobierne
7.30-14
21.10.2014
WTOREK
 
Gmina Cegłów
WO¬BIN
nr 1, 2, 15, 16, od 19 do 37 nieparzyste
0885 WoĽbin
obwód nr 1 Sokolnik
9.30-15
21.10.2014
WTOREK
 
Gmina Kałuszyn
SŁUCHOCIN
TRZCIANKA NOWA
TRZCIANKA STARA
 
0424 Słuchocin 1,
0425 Słuchocin 2,
0426 Słuchocin 3,
0430 Trzcianka Nowa,
0427 Trzcianka Stara 1,
0428 Trzcianka Stara 2,
0429 Trzcianka Stara 3,
0989 Trzcianka Stara 4
 
7.30-13
21.10.2014
WTOREK
 
Gmina Mińsk
CHOCHÓŁ TARTAK
nr 5, 66, 68+działki 22, 23,160, 164
 
0206 Chochół 3
obwód nr 2 kierunek słup nr 17
 
8.30-14.30
22.10.2014
¦RODA
 
Gmina Siennica
STRUGI KRZYWICKIE
od nr 1 do 30
KRZYWICA
od nr 1 do 14 i 23
 
0819 Strugi Krzywickie,
0157 Krzywica 1
 
7-19
22.10.2014
¦RODA
 
Gmina Cegłów
PODCIERNIE
od nr 48 do 72.
 
0311 Podciernie 1
obwód nr 1 Wie¶
8.30-14.30
22.10.2014
¦RODA
 
Gmina Jakubów
TYMOTEUSZEW
nr 2 do 10,17, 65+działki letniskowe
ŁAZISKA
nr 60 do 62, 64+działka nr 205
 
0176 Tymoteuszew 1, 0732 Tymoteuszew 2
7-18
23.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Jakubów
ALEKSANDRÓW
MOCZYDŁA
 
0215 Aleksandrów 1,
0216 Aleksandrów 2,
1356 Aleksandrów 3,
0182 Moczydła 1,
0217 Moczydła 2
 
7-17
23.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Mrozy
KRUKI
od nr 5 do 19 i od 22 do 39
 
0575 Mrozy-Kruki
 
8.30-15.00
23.10.2014
CZWARTEK
 
LATOWICZ
ul. Piaski nr 4 do 25, Wiatraczna nr 10, Kamienna 1, Lipowa nr 3, Mrozowska nr 6 do 12, Zdrojowa nr 1,  Kochanowskiego, Góra nr 1, Grundowa nr 20, Konopnickiej nr 1 do 8, Mickiewicza nr 1 do 24, Słowackiego nr 2 do 8, Wymy¶le 25, 46 do 57,+działka nr 265, Dębowa nr 4, Mińska nr 19, 38, 40, firma EKOLAND , Latowicz oczyszczalnia
WIELGOLAS
nr 90, 96, 97, ul. Mińska nr 2 do 12 parzyste, Nowiny nr 1 do 4, Piaskowa nr 3
WALISKA
nr 33 do 78, 81 do 89
KAMIONKA
WĘŻYCZYN
DˇBRÓWKA
 
Gmina Mrozy
ŁUKÓWIEC
JERUZAL
PŁOMIENIEC
 
0834 Latowicz 10,
0835 Latowicz 11,
0836 Latowicz 12,
1022 Latowicz Osiedle,
0324 Latowicz Góra,
Latowicz oczyszczalnia w.o,
0850 Wielgolas 5,
0851 Wielgolas 6,
0120 Waliska 1,
0879 Waliska 3,
0121 Kamionka 1,
0975 Kamionka 2,
0117 Wężyczyn Wie¶,
0895 Wężyczyn 1,
0896 Wężyczyn 2,
0373 D±brówka 1,
0188 D±brówka 2,
0189 D±brówka 3,
0119 Łukówiec 1,
0190 Łukówiec 2,
0762 Łukówiec 3,
0118 Jeruzal 1,
0253 Jeruzal 2,
0254 Jeruzal 3,
0255 Jeruzal 4,
0607 Płomieniec 1,
0608 Płomieniec 2
 
8.30-14.30
24.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Siennica
WOJCIECHÓWKA
od nr 1 d 21
STRUGI KRZYWICKIE
nr 34 i 174
 
0156 Wojciechówka
 
7-19
24.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Kałuszyn
GROSZKI STARE
GROSZKI NOWE
GROSZKI NOWE KOLONIA
GOŁĘBIÓWKA
 
Gmina Mrozy
SKRUDA
 
0272 Groszki Stare,
0337 Groszki Nowe,
0822 Groszki Nowe kol.,
0281 Gołębiówka 1,
0820 Gołębiówka 2,
0602 Skruda 1,
0788 Skruda 2.
 
8-18
24.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Jakubów
WOLA POLSKA
nr 56
Gmina Dobre
RUDZIENKO
nr 103-107
WÓLKA MLĘCKA
nr 19
 
0760 Wola Polska 3
obwód nr 2 szosa
 
8-14.30
POSTERUNEK ENERGETYCZNY GARWOLIN
15.10.2014
¦RODA
 
Miasto Garwolin
GARWOLIN
ul. Romanówka  Kotłownia, garaże k/Kotłowni
1039 Garwolin Kotłownia
8–12
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Maciejowice
BˇCZKI
SAMOGOSZCZ
od nr 38 do 84
 
0458 B±czki,
0279 Samogoszcz 1
 
9–19
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Wilga
TARNÓW
RUDA TARNOWSKA
 
0755 Tarnów,
1153 Tarnów Ulasek,
0754 Ruda Tarnowska
 
9–19
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Łaskarzew
LIPNIKI
LEWIKÓW
WANATY
 
0260 Lipniki,
1065 Lipniki RzeĽnia,
0436 Lewików,
1132 Lewików Tartak,
0412 Wanaty
 
9–19
15.10.2014
¦RODA
 
Miasto Garwolin
GARWOLIN
ul. II Armii Wojska Polskiego od nr 53 do 87 i nr 36, Batalionów Chłopskich od nr 19 do 41od nr 34 do 66, Armii Krajowej ,Szarych Szeregów nr 1, I Pułku Strzelców Konnych
 
0516 Garwolin Osiedle Domków
12–16
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Maciejowice
SAMOGOSZCZ
od nr 1 do 37 i nr 40,42,44,48,50,Zespół szkół
 
0992 Samogoszcz 2
 
9–19
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Maciejowice
PODŁĘŻ
BUDY PODŁĘSKIE
 
0276 Podłęż,
0667 Podłęż MBM,
1000 Podłęż Szklarnia,
Podłęż Gosp Ogr. Stasiak,
0275 Budy Podłęskie
 
9–19
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Maciejowice
PODWIERZBIE
KĘPA PODWIERZBIAŃSKA
 
0283 Podwierzbie 1,
0280 Podwierzbie 2,
0282 Podwierzbie 3,
0281 Podwierzbie 4,
0419 Kępa Podwierzbiańska
 
9–19
16.10.2014
CZWARTEK
Gmina Maciejowice
OSTRÓW
 
0413 Ostrów
 
9–19
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Maciejowice
KRASKI DOLNE
NOWE KRASKI
PASTERNIK
 
0274 Kraski Dolne,
0304 Kraski Nowe,
Kraski Gospodarstwo Rolne,
Kraski Gospodarstwo Ogrodnicze
 
9–19
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Maciejowice
DOMASZEW
 
0310 Domaszew 1
0629 Domaszew 2
 
9–19
17.10.2014
PIˇTEK
Oraz
20.10.2014
PONIEDZIAŁEK
 
Gmina Sobienie Jeziory
KARCZUNEK
PRZYDAWKI
SOBIENIE KIEŁCZEWSKIE PIERWSZE
od nr 1 do 16 oraz 19, 19B, 19C i szkoła
STARY ZAMBRZYKÓW
od nr 18,19 i od 51 do 58
ZUZANÓW
 
0086 Karczunek,
0083 Przydawki,
0807 Zambrzyków Stary 2,
0084 Zuzanów
 
8–17
20.10.2014
PONIEDZIAŁEK
 
Gmina Żelechów
ZAKRZÓWEK
od nr 1 do 16
 
0159 Zakrzówek 1
 
8.30–14.30
21.10.2014
WTOREK
 
Gmina Kłoczew
WYLEZIN MŁYN
 
1131 Wylezin Młyn
 
8.30–17
21.10.2014
WTOREK
 
Gmina Sobienie Jeziory
RADWANKÓW KRÓLEWSKI
ul. Wi¶lana od nr 3 do 14 i nr 6, 8, 10 oraz, Jaworowa od nr 8 do 18
 
0094 Radwanków Królewski
 
8.30–14.30
22.10.2014
¦RODA
 
Gmina Maciejowice
MACIEJOWICE
ul Lubelska, Browarna, Kochowska od nr 1 do 25B, Polna
 
0599 Maciejowice 2
 
9–19
23.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Łaskarzew
ALEKSANDRÓW
 
0259 Aleksandrów
 
8.30–14.30
24.10.2014
PIˇTEK
 
Gmina Osieck
KO¦CIELISKA STARE
 
0215 Ko¶cieliska Stare
 
8.30–14.30
POSTERUNEK ENERGETYCZNY OTWOCK
15.10.2014
¦RODA
 
Miasto Sulejówek
SULEJÓWEK
ul. Kochanowskiego, Szaserów, Kraszewskiego, Helska, Grudzińskiego, Dobrzańskiego, Wrocławska, Magnuszewska, Krakowska, Koszalińska, Zamojska, Konopnickiej, Grabińska, Wilsona, Sienkiewicza, Szczecińska, Poznańska, Zelwerowicza, Opolska, Olsztyńska, Bydgoska, Grunwaldzka, Lubelska, Kielecka, Płocka, Chełmska, Sandomierska, Warecka, Kopernika od Narutowicza do Wilsona, Południowa od Narutowicza do Kraszewskiego, Narutowicza od nr 41 do 51, Kutrzeby od nr 11 do 23 i 28, Sucharskiego od nr 19 i 20 do torów, Kleeberga od nr 1 do 21 i 24, Olszyny od Kutrzeby do Sucharskiego
 
Gmina Halinów
GRABINA
od nr 30 do 34a, ul. Cynamonowa
 
JÓZEFIN ul. Szyszkowa od nr 28 do 40
 
0948 Sulejówek Kleeberga,
0330 Miłosna Wilsona,
0533 Miłosna Wrocławska, 1371Sulejówek Warecka,
1249 Miłosna D±browskiego,
1192 Grabina Skóra,
0745 Miłosna Kochanowskiego,
0368 Miłosna Paderewskiego,
1247Miłosna Szczecińska,
1157 Grabina D±b,
0485 Grabina 1
 
8-17
15.10.2014
¦RODA
 
Miasto Karczew
KARCZEW
ul. Karczówek 1b, 1d, 1e, 1f, 2, 10, stadion (Trzaskowskich 1)
 
0582 Karczew Stadion
 
8-14
15.10.2014
¦RODA
 
Gmina Wi±zowna
WOLA DUCKA
Ul. Sportowa od Działkowej do Lubelskiej
 
0907 Wola Ducka 4
 
9-16
16.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Wi±zowna
WIˇZOWNA
ul. Słoneczna, Plac budowy ze zł±cza 03z10180
1127 Wi±zowna Osiedle
 
10-14
16.10.2014
CZWARTEK
 
Miasto Stołeczne Warszawa
WARSZAWA WAWER
ul. Podkowy 92 do E i nr 98, 97, 95, 86, 89, Polany 6
 
0715 Aleksandrów
 
8.30-14
17.10.2014
PIˇTEK
 
Miasto Sulejówek
SULEJÓWEK
ul. Przejazd 30, 28, 45, 47, Asfaltowa 2÷6, Czynu Społecznego 70÷134 i 95÷165, Ja¶minowa 33, Tęczowa od nr 14 do Czynu Społecznego
 
0950 Sulejówek Czynu Społecznego
 
8.30-14.30
19.10.2014
W nocy z soboty na niedzielę
 
Miasto Stołeczne Warszawa
WARSZAWA WESOŁA
ul. Krasickiego, Wschodnia od Krasickiego do Matejki, Zaciszna, Piaskowa od Matejki do nr 43 i 64, Gazowa, Urocza 91,93, Mickiewicza 4, 4A, Warszawska 130,132, Dobra 55,57. Matejki od Zacisznej do Kraszewskiego, Kraszewskiego, Słowackiego od Narutowicza do Matejki
 
0205 Wesoła Matejki
 
0-4
20.10.2014
PONIEDZIAŁEK
 
Miasto Stołeczne Warszawa
WARSZAWA WESOŁA
ul. Długa od Pięknej do Jagodowej (nr 58), Zagajnikowa, Wierzbowa, Bukowa, Borowa, Gajowa
 
0665 Zielona Przejazdowa
 
8.30-14.30
20.10.2014
Poniedziałek
 
Gmina Wi±zowna
EMÓW
ul. Sosnowa 10, 12, 14, 16, 18, 26, 28, 30, Maciejki, Sosnowa 42c, 1, 1f, 3, 3a,5a i numery parzyste, O¶. Runa Le¶nego
 
0728 Emów Działki,
1034 Wi±zowna Las
 
9-16
20.10.2014
PONIEDZIAŁEK
 
Gmina Halinów
MICHAŁÓW,
ZAGÓRZE k/Okuniewa
 
0486 Budziska Kamionek
Michałów
0473,
0474,
0708,
0709,
0710,
1025,
1212,
1366 Zagórze Lisia,
03-A069 Odpady,
03-A085 Mercor
 
9-12
21.10.2014
WTOREK
 
Miasto Sulejówek
SULEJÓWEK
ul. Trakt Brzeski od Ogrodniczej do 146, Malinowa, Miodowa, Drobiarska, Truskawkowa, Poziomkowa, Żeromskiego od nr 89 do Drobiarskiej; Konwaliowa; Podle¶na, Leszczynowa, Czere¶niowa, Krzywa, Rzemie¶lnicza, Piłsudskiego nr 59, 61, 71; Gwarna, Szklarniowa od nr 27 do 59 oraz od 46 do 102, Rataja, Sasankowa od Szklarniowej do nr 7, Hotelowa 12; Różana,
 
Miasto Stołeczne Warszawa
WARSZAWA WESOŁA
ul. Mazowiecka nr 93, 103, 103d, Ł±kowa nr 1, 2, 2a, 7,
 
Gmina Wi±zowna
ZAKRĘT
ul. Dobra od nr 28 w kierunku Warszawy, Miła, Ks. Iwaniuka, Trakt Brzeski od Szkolnej do nr 87
0590Ratajewo Ogrody,
0591 Ratajewo Południe,
0645 Ratajewo Wocial,
0768 Zakręt Parkingowa,
0814,
0823 Ratajewo Tworzywa,
0824 Ratajewo Guma,
0889 Ratajewo Krzywa,
0976,
0990,
0991Ratajewo Marcus,
1014Sulejówek Hurtownia,
1043 Ratajewo Noviplast,
1074 Zakręt NTT System,
1173 Sulejówek Hotelik,
1208 Sulejówek Rataja,
1210 Ratajewo Północna,
1211 Ratajewo Północna,
1237Zakręt Auto,
1258 Janówek,
1285 Szklarniowa,
1352 Szklarniowa 2,
1356 Trakt Brzeski,
03-A053 Horus,
03-A063 Sumi,
03-A091 Emka
 
9-13
21.10.2014
WTOREK
 
Miasto Otwock
OTWOCK
ul. Kraszewskiego od nr 44 i 63 do 68 i 87, Sołecka od Kraszewskiego do Tysi±clecia, Ł±kowa, Mieszka I od Ronda do nr 9
 
Miasto Józefów
JÓZEFÓW
ul. Górki, Górczewska, Nadwi¶lańska 251 i 270, Daleka 1, 3a, 3b, ORLEN
 
0284 Józefów Górki,
0855 Józefów Górczewska,
0284 Otwock Kraszewskiego,
1180 Straż,
03-A141 Sleever,
03-A005 Klenener,
03-A003 Andrzejewski
 
8.30-17
22.10.2014
¦RODA
 
Miasto Sulejówek
SULEJÓWEK
ul. Berlinga 2-24 i 1÷39, Sosabowskiego od Berlinga do Olszyny, Olszyny od nr 2 do Małego Księcia, Lema, Małego Księcia, Traugutta, Okrzei 4, Przejazd od nr 11A do nr 15, 16÷20 i 19÷33 oraz nr 6, Tęczowa 1÷7C i 2÷8A
 
0534 Sulejówek RPZ
 
8-17
22.10.2014
¦RODA
 
Miasto Karczew
KARCZEW
ul. Krasickiego od nr 2 do Miziołka, Staffa, Herberta 1, Miziołka od Popiełuszki do Krasickiego, Reja od Popiełuszki do Krasickiego, Wyszyńskiego 14, 14a, 16, 18,
 
Miasto Otwock
OTWOCK
ul. Kraszewskiego od Batorego do nr 42a i 55, Batorego od Kraszewskiego do Ługi, Warsztatowa od Batorego do nr 24, Tysi±clecia od nr 1 do 11 i numery 31, 37, Ługi od Batorego do Wysockiego, Wysockiego, Lachowicza 13
 
1225 Karczew Miziołka,
1201 Karczew Herberta,
1200 Karczew Krasickiego,
1140 Drozd,
0181 Otwock PKS,
0358 Wytwórnia Wód,
0408 Baza,
03-A074 Limapol, (Promens)
03-A145 Siglo,
03-A009 Inżynieria,
03-A082 Barcz
 
8.30-16
23.10.2014
CZWARTEK
 
Miasto Otwock
OTWOCK
ul. Rakowa, Nowa, Pokojowa od Żeromskiego do nr 31a, Żeromskiego od nr 161 i 100 do nr 229a i 140, Wyszyńskiego od Żeromskiego Grunwaldzkiej, Grunwaldzka 238, 208a, 208b
 
0996 Wólka Ml±dzka Ko¶ciół,
0997 Rakowa,
0998 Żeromskiego
 
8-17
23.10.2014
CZWARTEK
 
Gmina Halinów
BRZEZINY
od nr 1 do 28a, Szkoła
WIELGOLAS DUCHNOWSKI
Numery 82, 83, Hurtownia Materiałów Budowlanych, Firma Plastron Brzeziny 1B, Hornschuch Drukarnia Opakowań Wodomet
0487 Brzeziny Szkoła,
0914 Brzeziny Plastron,
0969 Brzeziny Wodomet
 
8-18
23.10.2014
CZWARTEK
 
Miasto Otwock
OTWOCK
ul. Łukasińskiego od Przewoskiej do Batorego, Kartuska od Wiejskiej do nr 19; Wrocławska, Przewoska od Wiejskiej do Okrzei, Kołobrzeska, Wiejska od Harcerskiej do nr 72, Lubelska, Ługi, Hallera od Okrzei do Korczaka, Batorego od nr 12 do 30, Okrzei od nr 87 do Hallera, Lachowicza, Pawilony Handlowe na Targowisku, Piekarnia OSKROBA–ul Wiejska
 
0947 Ługi Dołek,
0946 Ługi Kaplica,
1099 Otwock Targowisko,
0916 Bazar,
1010 Otwock Batorego
 
9-16
24.10.2014
PIˇTEK
 
Miasto Józefów
JÓZEFÓW
ul. Piłsudskiego od Polnej do Le¶nej (komis samochodowy, pawilony przy Piłsudskiego), Wyszyńskiego 2
 
1050 Józefów Straż
 
9-12
25.10.2014
SOBOTA
 
Miasto Otwock
OTWOCK
ul. Ambasadorska, Czecha od Chrobrego do Mieszka I, Bracka 15, Chrobrego od Kraszewskiego do Czecha, Giżycka od Tysi±clecia do 26, Jodłowa od Tysi±clecia do nr 14, Krakowska od Tysi±clecia do nr 52, Kwiatowa od Tysi±clecia do 24A, Malborska od Tysi±clecia do nr 34, Mazurska od Tysi±clecia do 66, Mieszka I od Czecha do Tysi±clecia, Podle¶na od Tysi±clecia do nr 14 i 15a, Rybna od Tysi±clecia do nr 16a i 17, Tysi±clecia od nr 27 do Brackiej, Przedszkole przy Jodłowej, Szkoła nr 6
 
0202 Rybna,
0632 Jodłowa,
0684 Ambasadorska
 
8.30-12
25.10.2014
SOBOTA
 
Miasto Otwock
OTWOCK
ul. Łukasińskiego od nr 1 do Portowej, Turystyczna od Zielnej do Portowej, Wiejska od ¦widerskiej do Portowej, Podle¶na od nr 1 do 2a i 15a, Okrzei od nr 1 do Krakowskiej, K±pielowa od nr 1do 6 i 7, Kwiatowa od nr1 do 19 i 22, Rycerska od Okrzei do 1000-lecia, Rybna od nr 1do 13 i 16, Sołecka od nr 1 do 1000-lecia, Jodłowa od nr 1 do 14 i 19, Bracka od nr 1 do 12, Łokietka, Chełmska, Wiosenna, Ogrodowa, Białołęcka, Gdańska, Braniewska, Lwowska, Rysia, Wi¶lana, ¦widerska od Szkolnej do Turystycznej i nr 36
 
0196 Sołecka,
0189 Wiosenna,
0299 Lwowska,
0383 Rysia
 
12-16

 

 

Siteimpulse

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa - wszelkie prawa zastrzeżone. newsletter Zamów newsletter

Cookies w PGE
Używamy informacji zapisanych za pomoc± cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służ±cym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotycz±ce cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że będ± one zapisane. zgadzam się